AITAS.LV
AITAS.LV

Piedzimt Aitas gadā (5312/0)


Publicēts: 20.05.2014

Daži cilvēki piedzimst laimes krekliņā. Daži paļaujas uz likteni, bet citi uzskata, ka katrs pats savas laimes kalējs. Savukārt daļa cilvēku ir pārliecināti, ka bez vecāku palīdzības un pareizā dzimšanas gada izvēles bērns ir lemts neveiksmēm. Tieši tādēļ vecāki, kas paļaujas uz Ķīnas horoskopu, visādi cenšas izvairīties no bērniņa piedzimšanas 2015. gadā, kas būs Aitas gads. Kādēļ?

Aitas esot vāji radījumi, kas tiek audzētas tikai nokaušanai. Aitas gadā dzimušie esot sekotāji nevis līderi. Viņiem paredz satriektas sirdis un sagrautas laulības. Arī biznesā Aitas gadā dzimušajiem neveiksies. Tikai vienam no 10 Aitas gadā dzimušajiem izdodas atrast laimi.

Nav nekāds brīnums, ka ārsti ir satraukušies par iespējamo abortu skaita pieaugumu Ķīnā, kad jaunie vecāki atskārtīs, ka gaidāmais bērna piedzimšanas datums ir pēc 2015. gada 19. februāra, kad sāksies neveiksmīgais Aitas gads. Daudzi pacienti apsver iespēju veikt ķeizargriezienu, lai bērns piedzimtu daudz veiksmīgākajā Zirga gadā.

Ķīnas zodiaku veido 12 dzīvnieki. Katram no tiem ir savas vājās un stiprās puses. Favorīts ir pūķis, kam seko tīģeris un zirgs - enerģiski dzīvnieki, kuriem tiek piedēvēta veiksme. Pat žurkas (gudras un veiklas) un čūskas (gandrīz kā mazi pūķi) tiek uzskatītas par labāku variantu nekā aita.

Tie, kas dzimuši Aitas gadā, ir pasīvi, uzticami, dāsni un laipni. Lai arī daļa no šīm īpašībām manā skatījumā ir vienkārši brīnišķīgas, ķīnieši uzskata, ka nežēlīgajā realitātē tās tikai traucēs bērnam izkarot savu vietu pasaulē.

Tad nu pāris personas, kas ir dzimušas Aitas gadā, lai saprastu, ka varbūt tik bezcerīgi ar šo lopiņu nav - Mikelandželo, Marks Tvens, Muhameds Alī, Nikola Kidmena, Džūlija Robertsa, Brūss Villiss, Kevins Kostners, Mihails Gorbačovs, Roberts de Niro, Vūpija Goldberga.

Lai jūs Aitas gads nebaida ne no kādiem aspektiem! Atcerieties, ka aitas ir gan gudras, gan līderes, gan drosmīgas, gan gādīgas.

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv