AITAS.LV
AITAS.LV

40 LVL par kilogramu jēra gaļas (4084/0)


Publicēts: 7.12.2013

Šogad vidējā jēra gaļas cena, pērkot veselu kautķermeni tiešajā tirdzniecībā, svārstās no 4 līdz 5 LVL. Ja vēlaties konkrētus gabalus, cena var būtiski palielināties. No Jaunzēlandes vestās jēra gaļas izlases parasti maksā vairāk neka 20 LVL kilogramā. Un tas jau šķiet tā kā par daudz. Tomēr 40 LVL kilogramā laikam būs cena, kuru ieraugot, 99% Latvijas iedzīvotāju tomēr nolems, ka ir arī citi, lētāki gaļaslopi.

Savukārt restorāns Custom House uzskatīja, ka vairākas godalgas ieguvušā Velsas jēra kautķermenis ir tā vērts, lai par 20 kg smago liemeni maksātu 1000 GBP. Šī ir līdz šim augstākā cena, kas samaksāta par jēra gaļu. Parasti par vienu jēru iespējams iegūt 80 līdz 100 GBP.

Izsolē konkurentus pārsolījušais restorāna Custom House vadītājs pastāstīja, ka viņi jau vairākus gadus ir zaudējuši tādiem ietekmīgiem konkurentiem kā Sainsbury un Tesco, kas šo faktu parasti izmanto pašreklāmai.

Restorāna vadītājs piebilda, ka, neskatoties uz astronomisko cenu par kilogramu, tā neietekmēs restorānā pasniegto jēra ēdienu izmaksas. Viņš ar nepacietību gaida superjēra degustāciju.

Cik kilogramā maksāja dārgākā jēra gaļa, kuru jums ir nācies iegādāties?

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv